Kierowcom w Krakowie jeździ się lepiej

krakow2Na pewno zmiany jakie zaszły w Krakowie i które dotyczą poprawy sytuacji na tutejszych drogach, korzystnie odbiły się na samych kierowcach oraz wszystkich przemieszczających się po tym mieście.

Rozbudowanie infrastruktury, ograniczenie ruchu w zabytkowej i starej części miasta a przy tym, efekt jaki przyniosły akcje profilaktyczne, dotyczące korzystania z innych środków transportu niż samochód, bez wątpienia przyniosły zamierzony efekt.

Obecnie największym zmartwieniem kierowców, jest w gruncie rzeczy coraz większe natężenie na drogach miejskich, zwłaszcza w godzinach szczytu, jednak jest to problem z jakim walczy każda aglomeracja. Kierowca poruszający się po Krakowie, musi być nie tylko przygotowany na ewentualne korki, lecz w gruncie rzeczy liczyć się również, z ciągłymi zmianami w organizacji ruchu drogowego, co chyba akurat nie stanowi dla nikogo zaskoczenia.

Zawsze pamiętajmy aby po takim mieście jak Kraków, przemieszczać się w miarę ostrożnie, zwłaszcza jeżeli nie posiadamy w tym zakresie odpowiedniego doświadczenia.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s


%d blogerów lubi to: