Kraków tętni życiem

krk_theatre-ii-1227742-1280x960Gród Kraka to żywe miasto bez przerwy, ale w najwyższym stopniu wieczorem. Mieszkańcy tłumnie wylegają na zewnątrz i szukają rozrywki. Weekendowy Kraków daje nieustanny dopływ każdego typu rozrywek. Wysnuję nawet zdanie, że Kraków wie co to przyjemność.

Jeśli zawitasz do Krakowa i skusi Cię chęć poznania, jak się bawi, to nie mogłeś trafić lepiej. Kraków cechują niezliczone kluby, restauracje, bary i dyskoteki. W pobliżu Starego Miasta w niemal każdych drzwiach znajduje się lokal, który pozwoli Ci się odprężyć, napić powoli kawy lub wyszaleć się na parkiecie. Tutejsze puby mają w menu dania praktycznie z każdego zakątka, a dyskoteki grają przeróżną muzę. Warto oznajmić, że każdy człowiek odnajdzie coś znakomitego dla siebie.

Mówiąc o wolnym czasie w Krakowie złym pomysłem jest nie wspomnieć o Kazimierzu w Krakowie. Obszar Kazimierz to ważne miejsce w Krakowie. Działają tutaj niesłychanie klimatyczne kawiarnie i kultowe puby. Kazimierz ma niespotykaną atmosferę i koloryt.

A oto polecane puby: House of Beer to lokal, w którym skosztujesz piwa ze wszystkich browarów krajowych i z Europy i Ameryki. Knajpa oferuje okazały wybór tych trunków. Rotunda to lokal o uczelnianych klimatach. Wesołe rytmy i piwo z sokiem imbirowym są tu na bieżąco. Café Młynek to niebanalna knajpka, która oferuje smakowitą kawę oraz zróżnicowane trunki.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s


%d blogerów lubi to: