Jak Kraków może się rozwinąć?

krk_wawel-1550697-1280x960Sztuka, rozrywka i turystyka to zasadnicze domeny, na których ożywienie stawiają radni Krakowa. Istnienie największych uniwersytetów powoduje, że stolica Małopolski staje się miejscem także chętnie odwiedzanym przez turystów, ale i przez młodych ludzi, którzy napływają do naszego regionu żeby rozwijać się.

Z trudem pokazać większe braki w tym wspaniałym mieście, jak uwydatniają wszelakie media. Istotnym walorem Krakowa jest także idealna sieć połączeń z resztą regionu, wszystko dzięki obecnych i powstających wyśmienitej sieci pociągów, sieci ulic oraz lotniska. Nasze miasto nie tylko równa się zagranicznym tytanom w dziedzinie turystyki, ale wyraźnie staje się lepszy. Pożądane byłoby dodać, że niedaleko Krakowa można odwiedzić fascynujące miejscowości pozwalające na praktykowanie sportów zimowych.

W Krakowie bez nerwów można spędzić i dwa tygodnie, każdego wieczoru znajdując nowe ciekawostki. Oglądanie Krakowa jest łatwe, miasto ma przyzwoicie zbudowaną komunikację miejską, a dla wymagających – dorożki i meleksy jeżdżące najładniejszymi ulicami.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s


%d blogerów lubi to: