Boom gospodarczy to nie wirtualna rzeczywistość

poznaj nowe technologie

Czego brakuje miastu Kraków, by stać się potęgą gospodarczą? Oczywiście w pierwszej kolejności należy wiedzieć, iż powoli dostrzegany jest potencjał oraz możliwości, które Kraków na pewno generuje i jednocześnie posiada. Przede wszystkim chodzi o to, że stolica Małopolski coraz bardziej aktywnie stawia na usługi internetowe dla firm.

Dobrym przykładem jest Instytut Wirtualnej Rzeczywistości

Jego strona to iwr.com.pl. Instytut Wirtualnej Rzeczywistości zajmuje się filmami sferycznymi i innymi podobnymi sprawami. Jest to ważne zagadnienie gdyż z jednej strony od ewentualnego zainteresowania do inwestowania przez firmy w adekwatnym do tego celu, jest bardzo niedaleka droga. A firmy muszą się reklamować, a dobry marketing to taki, który jest ciekawy, czyli na przykład wirtualna rzeczywistość.

Dlatego dobrym rozwiązaniem jest poszerzanie pewnego rodzaju wpływów, jakie Kraków wypracował sobie na przestrzeni ostatnich lat a tym samym powoli dociera do nas wiele adekwatnych informacji dotyczących marek i podmiotów jakie chcą tutaj funkcjonować oraz działać.

Reklama oparta o nowe technologie

Pewnie, iż niektóre z nich to międzynarodowe firmy jakie de facto na pewno wpłyną na poprawę sytuacji ekonomicznej, gospodarczej czy nawet w dużym stopniu ukształtują rynek pracy. Nie ma co do tego jakichkolwiek wątpliwości, iż niejednokrotnie zbyt sceptycznie spoglądaliśmy na Kraków jako miasto o ogromnych lecz niekiedy nie wykorzystanych możliwościach.

wirtualna rzecaywistość jest fajna

Teraz wszystko powinno się zmienić a sam Kraków powoli zyskuje na potencjale który bez wątpienia posiada, tym samym dobrym rozwiązaniem jest jego uwzględnienie na optymalnej do tego płaszczyźnie. Brakuje niestety pracowników, specjalistów oraz terenów gdzie można by było rozwijać nowe strefy typowo technologiczne i gospodarcze, te które istnieją są niewystarczające a niekiedy wręcz niedostosowane do takiego celu.

Nie każdy przecież może robić nowe technologie, ale na szczęście Instytut Wirtualnej Rzeczywistości nie ma tego problemu. Dlatego Kraków powinien w pierwszej kolejności zadbać o to, aby wspomniane firmy nie miały problemu ze znalezieniem miejsca, gdzie będą mogły funkcjonować. A w tym już pomoże nowoczesna reklama.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s


%d blogerów lubi to: